Taśma LED 60 SMD 5050 IP20 - RGBWW szer.12mm - LED pásiky
Idd-ID-2030 detail výrobku
| LED pásek SMD5050 RGBWW 19,2 W/m | |
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 19,2 W/m |
| Jmenovitý proudový odběr 1m úseku | 1,6A |
| BARVA SVĚTLA | Plně nastavitelná červená-zelená-modrá, teplá bílá /Warm White/ |
| Počet diod | 60LED/m 4 barvy v 1LED |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | SMD 5050 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 12 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Délka života | 35 000 hodin |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 192 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
