Taśma LED 240 SMD 2835 IP20 - ciepła - LED pásiky
Idd-ID-2022 detail výrobku
| LED pásek 12V 20W/m teplá bílá | |
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 20 W/m |
| BARVA SVĚTLA | teplá bílá 3000K (WW) |
| Světelný tok | 1750 lm/m |
| Index podání barev | Ra>90 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Počet diod | 240LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | SMD2835 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 10 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 30 000h |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 12,5 mm |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 21 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
14,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
