Ellinor LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Stropné svietidlá Ellinor sú vhodné pre všetkých, ktorí hľadajú energeticky úsporné, ale zároveň elegantné a sofistikované svietidlo do svojej modernej domácnosti. Sú vhodné do obývacích izieb, spální i predsiení. Tieto svietidlá sú vyrobené z kovu a plastu. Chrómová základňa s bielym tienidlom. |
|
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | kov / plast |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71380 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 370 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 2300 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
32 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-71381 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 2020 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
32 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-71382 detail výrobku
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
70,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
