Konektor Track Black pro 3okruhové závěsné svítidlo - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-389794 detail výrobku
| Kolejnicové konektory pro tříokruhová závěsná svítidla jsou nezbytným příslušenstvím pro rychlou instalaci závěsných svítidel do kolejnicových systémů. Na výběr je bílé a černé provedení, které umožňuje přizpůsobit je zvolenému uspořádání. Jsou vyrobeny z robustního plastu a zajišťují odolnost a bezpečnost. Montáž je jednoduchá a nevyžaduje speciální nářadí, což umožňuje efektivní připojení svítidla kdekoli v kolejnicovém systému v obývacím pokoji, kuchyni, hale nebo kanceláři. | |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | - |
| VÝŠKA SKLA (mm) | - |
| GWINT | - |
| POWER | - |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,07 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,08 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 14A) POČET SVĚTELNÝCH BODŮ |
| HMOTNOST BALENÍ | 16,5 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 200 |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 3.24 |
| ŠÍŘKA (mm) | 32,4 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7.5 |
| VÝŠKA (mm) | 75 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8.43 |
| Hloubka (mm) | 84,3 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
4,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
