Sada přípojnic 3xPipe GU10 + vodicí lišta 1,5 m - bílá - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-389359 detail výrobku
| Moderní osvětlovací souprava od společnosti Milagro určená k instalaci do kolejnicového systému. Sada obsahuje tři reflektory z řady Pipe (1xGU10) a jednookruhovou kolejnici o délce 1,5 m. Řešení tohoto typu mají široké využití v obytných i komerčních interiérech. Reflektory lze připnout na libovolné místo na liště, posouvat je a otáčet, což usnadňuje nasměrování světla na zvolené místo. Další výhodou svítidel je jejich vyměnitelný světelný zdroj, díky němuž lze snadno nastavit požadovanou barvu světla a v případě poruchy vyměnit žárovku. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 151 |
| VÝŠKA (mm) | 180 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,25 kg |
| POWER | 3xGU10 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 4 kg |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| Hloubka (mm) | 75 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8 |
| Hloubka balení (cm) | 8 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | TRACK KIT |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
38,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
