Spínač kolejového osvětlení bílý 3okruhový Typ: přímý - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-389263 detail výrobku
| Třífázový spínač pro moderní systémy TRACK LIGHT. Spínač může fungovat také jako napájecí zdroj. Podrobné schéma instalace systému je k dispozici v příručce ke stažení. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,14 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,1 kg |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| ŠÍŘKA (mm) | 165 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| VÝŠKA (mm) | 33 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,3 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
7,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
