Kolejové světlo Černý průvodce 3 okruhy svítidel - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-389248 detail výrobku
| 3fázový průvodce pro montáž všech moderních systémů TRACK LIGHT. Pro správnou funkci pojezdu jsou nutné napájecí komponenty a příslušné konektory. Podrobné schéma instalace systému je k dispozici v návodu ke stažení. Součástí balení je krytka a napájecí zdroj je k dispozici pod kódem: ML7082. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,25 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,28 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 13,1 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 135 |
| Délka (mm) | 1500 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 32 mm |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 9 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
29,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
