ŻARÓWKA G9 LED LENS 3W 3000K - LED žiarovky
Tkl-18121 detail výrobku
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Délka lampy | 21 mm |
| šířka lampy | 21 mm |
| výška lampy | 52 mm |
| Délka krabice | 25 mm |
| Šířka krabice | 25 mm |
| Výška boxu | 65 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,05 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,100 kg |
| Zdroj světla | LED |
| Typ svítidla | Nepoužije se |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Teplota K | 3000K |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| Maximální výkon LED | max. 3W LED |
| CRI | >80 |
| BARVA SVĚTLA | WARM |
| Světelný tok lm | 300 lm |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Materiál stínidla | Plastové |
| Barva stínidla | Transparentní |
| Materiál rámu | Keramika |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | Nepoužije se |
| Třída ochrany | Nepoužije se |
| Obsahuje světelný zdroj | Nepoužije se |
| DIMMABLE | NE |
| Životnost LED | 25000 h |
| Přední barva | BÍLÁ |
| Úhel rozložení světla | 90˚ |
| Faktor RA | 80 |
Sklad dodávateľ 3797 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
6,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
