TRACER BLACK 200 TRÓJOBWODOWY 1XE27 - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Tkl-10697 detail výrobku
| TRACER Náš trunking s různými zakončeními je řešení, které nabízí výjimečnou flexibilitu a přesné ovládání osvětlení. Nabízíme koncovky se stínidly a stínidly různých velikostí, což umožňuje individuální úpravu interiéru. Všechny modely jsou navíc kompatibilní s našimi kolekcemi, což vám umožní snadno přizpůsobit osvětlení vašim individuálním potřebám a stylu. Jedná se o dokonalý způsob, jak dodat osvětlení charakter a rozmanitost a zajistit naprostou spokojenost zákazníka. Ať už jsou vaše požadavky na design jakékoli, u nás najdete to správné řešení. | |
| Typ svítidla | Železniční systémy |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | BLACK |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Moderní |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Kód stínidla | 8984 |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Další funkce | Lze namontovat kdekoli|Možnost přemístění světelných bodů |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Délka lampy | 200 mm |
| šířka lampy | 200 mm |
| výška lampy | 2100 mm |
| Délka krabice | 250 mm |
| Šířka krabice | 250 mm |
| Výška boxu | 250 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,36 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,800 kg |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
27,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
