ŻARÓWKA E27 CLEAR 10 W 3000 K DIMMABLE - LED žiarovky
Tkl-18014 detail výrobku
| Žárovky V naší nabídce najdete široký výběr žárovek, které splní všechny vaše požadavky. Nabízíme žárovky pro závity E27, GU10 (černé i bílé), G9, AR111 a GX53. Naše žárovky mají buď čirý, nebo matný povrch pro optimální osvětlení v každé místnosti. K dispozici jsou žárovky s teplou i studenou barvou světla, takže atmosféru ve vaší domácnosti můžete přizpůsobit svým preferencím. Kromě toho nabízíme žárovky určené do girland a mléčné žárovky pro tlumenější a jemnější osvětlení. Díky našim výrobkům získá váš domov více než jen dokonalé osvětlení. | |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | WARM |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | D |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Světelný tok lm | 1521 lm |
| DIMMABLE | Ano |
| Teplota K | 3000K |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| CRI | >80 |
| Délka lampy | 58 mm |
| šířka lampy | 58 mm |
| výška lampy | 127 mm |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Délka krabice | 58 mm |
| Šířka krabice | 58 mm |
| Výška boxu | 135 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,04 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,060 kg |
| Životnost LED | 15000 h |
Sklad dodávateľ 378 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
6,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
