TRACER TRÓJOBWODOWY TOP WHITE LONG 1 GU10 - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Tkl-4930 detail výrobku
| TRACER 3Naše tříokruhové sledovače s různými koncovkami představují inovativní řešení, které vám poskytne výjimečnou flexibilitu a možnost přesného ovládání osvětlení. S našimi tříokruhovými sledovači se budete moci sami rozhodnout, která světla chcete zapnout, vypnout nebo spustit. Díky samostatnému ovládání jednotlivých míst na přípojnici vám naše tříokruhové sledovače poskytnou úplnou kontrolu nad osvětlením. Podle svých preferencí můžete zapínat, vypínat nebo spouštět konkrétní světla. Je to dokonalý způsob, jak dodat osvětlení charakter a rozmanitost. Naše tříokruhová trasovací světla byla vytvořena s ohledem na naprostou spokojenost zákazníků. Proto nabízíme řadu různých typů koncových krytů, které dokonale vyhoví vašim potřebám. Ať už potřebujete pro svůj projekt osvětlení konkrétní typy koncových uzávěrů, nebo byste chtěli mít možnost v budoucnu koncové uzávěry snadno vyměnit a přizpůsobit, u nás najdete ta správná řešení. | |
| Materiál | kov |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Styl lampy | Industriální|Loftové|Minimalistické|Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Délka lampy | 110 mm |
| šířka lampy | 145 mm |
| výška lampy | 360 mm |
| Délka krabice | 360 mm |
| Šířka krabice | 90 mm |
| Výška boxu | 80 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,28 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,440 kg |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Další funkce | Lze namontovat kdekoli|Možnost přemístění světelných bodů |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ svítidla | Železniční systémy |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Svítidlo Busduct |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
Sklad dodávateľ 102 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
23,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
