TRACER TRÓJOBWODOWY TOP BLACK 1 GU10 - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Tkl-4850 detail výrobku
| Kolekce TRACER zahrnuje reflektory různých tvarů, barev a velikostí. Všechny dokonale zapadnou do interiérů zařízených v moderním nebo industriálním stylu. Většina modelů má nastavitelný úhel dopadu světla. Se svítidly z kolekce TRACER můžete vytvořit tradiční osvětlení umístěním několika reflektorů vedle sebe, nebo se můžete rozhodnout pro bodové osvětlení. K dispozici jsou také modely s nastavitelnou výškou. Svítidla z kolekce TRACER se budou dobře vyjímat mimo jiné v kuchyni, jídelně, předsíni nebo ložnici. Lze je použít i do komerčních prostor, jako jsou hotelové pokoje, kanceláře nebo umělecké galerie. | |
| Materiál | kov |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BLACK |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Styl lampy | Industriální|Loft|Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Zdroj světla | GU10 |
| Typ svítidla | Stropní svítidla|Rail systems |
| Barva stínidla | BLACK |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Další funkce | Možnost změny úhlu osvětlení |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Délka lampy | 110 mm |
| šířka lampy | 125 mm |
| výška lampy | 160 mm |
| Délka krabice | 110 mm |
| Šířka krabice | 110 mm |
| Výška boxu | 100 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,15 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,210 kg |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
19,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
