Dalfon 2 - Špeciálne svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné a praktické svietidlo ako súčasť ventilátora, má vstavaný LED svetelný zdroj, ktorý zaisťuje energeticky efektívnu prevádzku a dlhú životnosť. Svietidlo sa dodáva vrátane diaľkového ovládača a cez wi-fi je možné ho ovládať aj cez chytrý telefón alebo tablet. Má mnoho funkcií ako možnosť zmeny jasu a teploty farby svietenia, funkcie pamäte posledného nastavenia, časovač, nočné svetlo a iné. Rýchlosť ventilátora je nastaviteľná a jeho výkon je dostačujúci pre miestnosť 33m2. Ventiláror je vyrobený z kovu a plastu. |
|
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 48 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 140 mm |
| Priemer | 485 mm |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
|
výkon ventilátora 15W |
|
1. Rab-71331 detail výrobku
| Farba | čierna / biela / trblietavý efekt |
| Svetelný tok | 2800 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
76,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-71332 detail výrobku
| Farba | biela / trblietavý efekt |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
76,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-71329 detail výrobku
| Farba | čierna / biela / trblietavý efekt |
| Svetelný tok | 1900 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
63,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-71330 detail výrobku
| Farba | čierna / biela / trblietavý efekt |
| Svetelný tok | 3100 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
76,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
