Aireon LED - Špeciálne svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné a praktické svietidlo ako súčasť ventilátora, má vstavaný LED svetelný zdroj, ktorý zaisťuje energeticky efektívnu prevádzku a dlhú životnosť. Svietidlo sa dodáva vrátane diaľkového ovládača a cez wi-fi je možné ho ovládať aj cez chytrý telefón alebo tabletom. Má mnoho funkcií ako je stmievanie, funkcia pamäte posledného nastavenia, časovač, nočné svetlo a iné. Svietidlo je vyrobené z kovu a akrylu v kombinácii čiernej a bielej farby. Rýchlosť ventilátora je nastaviteľná a jeho výkon je dostačujúci pre miestnosť 12M2. |
|
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | kov / akryl |
| Farba svetla | 3000/4000/6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 50 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 480 mm |
| Šírka | 480 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Svetelný tok | 2200 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
|
výkon ventilátora 19w |
|
1. Rab-71341 detail výrobku
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
139,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 179,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 179,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
