Madara Libra 2 - Bodové svietidlá
Pre žiarovku GU10
|
Madara Libra je hliníkové bodové svietidlo so závitom GU10. Dodáva sa bez žiaroviek. Vhodné do obývacích izieb, chodieb, pracovní i kancelárií. |
|
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1x10 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 232 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Priemer | 65 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Woj-SLIP003057 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 250 V |
| IP krytie | 20 |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 391 ks, dodanie 4-7 dní
Supercena
12,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,10 €
Dnes výhodná cena
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Woj-SLIP003058 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 250 V |
| IP krytie | 20 |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 869 ks, dodanie 4-7 dní
Supercena
12,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,10 €
Dnes výhodná cena
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
