LED žárovka 6,5W GU10. Barva: studená - Žiarovky MI
Mil-381781 detail výrobku
| Nabízené žárovky naší výroby typu GU10 v technologii LED 230V jsou nejvyšší kvality za přijatelnou cenu. Zaměřujeme se výhradně na kvalitu, bezpečnost a vaši spokojenost s našimi výrobky. Jako zákazník jste pro nás na prvním místě. Všechny námi nabízené LED žárovky se vyznačují nízkou spotřebou energie - 90 % spotřeby klasické žárovky. Žárovky typu GU10 jsou vysoce kvalitní výrobky, které využívají moderní LED technologii založenou na polovodičových SMD diodách. Vyznačují se především dlouhou životností. Jsou ideální volbou pro osvětlení obytných prostor. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| ÚHEL SVĚTLA | 110° |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 200ks |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 560 lm |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| POWER | 6.5W |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| GWINT | GU10 |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø50 mm |
| BARVA SVĚTLA | Studená 6000K |
| LAMP FAMILY | LAMP FAMILY |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
1,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
