LED žárovka 7W E14 G45 Ball. Barva: studená - Žiarovky MI
Mil-381586 detail výrobku
|
Chcete snížit účty za elektřinu a nebaví vás vyměňovat přepálené žárovky? Vyměňte své stávající žárovky za moderní LED žárovky od společnosti Eko-Light . Díky závitovému provedení není nutné přepojovat kabeláž a samotná instalace probíhá výměnou LED žárovky za klasickou žárovku v poměru 1:1. Příjemná barva světla nezpůsobuje efekt unavených očí, protože žárovky svítí v souvislém pásmu s rovnoměrnou frekvencí, a úsporná třída A+ šetří elektrickou energii. LED žárovky od společnosti Eko-Light mají až 50krát delší životnost než standardní žárovky. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,023 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,035 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 180° |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka balení (cm) | 4.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 4.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| Hloubka (mm) | 45 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 560 lm |
| POWER | 7W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | E14 |
| BARVA SVĚTLA | Studená 6000K |
Skladom 8 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 100 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dni.
Supercena
0,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 0,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 0,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
