BUNNY LED CLOCK dětská lampička 0,6W LED - Detské svietidlá
Mil-381550 detail výrobku
|
Lampa BUNNY LED CLOCK 148 je vybavena jedním integrovaným světelným bodem LED. Žárovka však není součástí dodávky. Příkon tohoto modelu se rovná 0,6 W. Lampička je napájena čtyřmi bateriemi typu AA. Tento model je zařazen do první třídy ochrany. Je vyroben z vysoce kvalitního, ekologického plastu. Součástí balení jsou také samolepky. Lampička se aktivuje pomocí praktického provázkového spínače. Výrobek funguje také jako hodinky. Sada BUNNY LED CLOCK 148 je dodávána v podobě pohádkových hodin, které mají zabudované LED světlo. Spolu s přiloženými samolepkami vytváří tento model jedinečnou pohádkovou kompozici - roztomilého králíčka v živých barvách. Lampička je určena k montáži na stěnu. Vydává jemné světlo, takže se dítě cítí bezpečně, například při usínání. LED lampička BUNNY CLOCK se dodává s návodem k použití a součástkami potřebnými k sestavení. Na výrobek se vztahuje záruka výrobce. |
|
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,36 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,57 kg |
| POWER | 0,6W LED |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,96 kg |
| KATALOG | 2023 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20ks |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 27 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| DODÁVKY | Baterie 3xAA |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED CLOCK |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø260mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
17,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
