Jojo RGB + 3000/6000K Tri-pack světlo pod skříňku - Špeciálne svietidlá
Mil-380437 detail výrobku
|
Podskříňkové světlo JOJO RGB 3000/6000K je moderní a všestranné světlo, které kombinuje funkčnost s dekorativním nádechem. Díky široké paletě barev RGB a možnosti přepínání mezi teplou bílou (3000K) a studenou bílou (6000K) umožňuje přizpůsobit atmosféru pro každou příležitost - od útulných večerů až po energická setkání. Ovládání osvětlení je velmi snadné pomocí přiloženého dálkového ovládání, které umožňuje měnit barvy, intenzitu světla a režimy osvětlení. Lampa JOJO je ideální do kuchyně, ložnice, kanceláře nebo dětského pokoje, kde chcete mít praktické osvětlení i dekorativní efekty." |
|
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,1 kg |
| POWER | 0,6W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 11.3 |
| ÚHEL SVĚTLA | 110°-120° |
| Hloubka balení (cm) | 15.3 |
| HMOTNOST BALENÍ | 16,5 kg |
| DODÁVKY | Lithiová baterie 18650 |
| NOVINKY | 24 |
| VOLTAGE | 3.7V |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| VÝŠKA (mm) | 32 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 50lm |
| Hloubka (mm) | 75 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 75 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8 |
| CRI [RA] | 80 |
| MATERIÁL | ABS+PC |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | N/D |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| DIMMABLE | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K + RGB |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
16,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
