POVRCHOVÉ SVĚTLO S DETEKTOREM POHYBU 4000K - Špeciálne svietidlá
Mil-376075 detail výrobku
|
Vysoce kvalitní světlo pro povrchovou montáž od společnosti Eko-Light je vyrobeno z vysoce kvalitního PVC materiálu. Přístroj má zabudovaný pohybový senzor, který se automaticky rozsvítí, když zaznamená pohyb v jeho dosahu. Šířka tohoto modelu je 60 mm, hloubka 20 mm a výška činí 140 mm. Hmotnost světla je pouhých 0,10 kg. Pracuje s příkonem rovným 0,5 W a světelný tok, kterého dosahuje, je 35 Im. Tento model se vyznačuje neutrální barvou světla 4000 K. Jeho stupeň krytí je IP 20. Návrh od značky Eko-Light je vybaven ekologickým LED světlem, které je napájeno bateriemi. Toto zařízení bude ideální pro tmavé místnosti, kde nelze použít tradiční síťové osvětlení. Díky bílému barevnému krytu bude svítidlo ladit s mnoha místnostmi. |
|
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,10 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,11 kg |
| POWER | 0.5W |
| VÝŠKA (mm) | 140 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 16 |
| Hloubka (mm) | 20 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 35 lm |
| Hloubka balení (cm) | 4 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,7 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
9,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
