hermetické svítidlo BROX, LED, 18W (výkon nastavitelný 18-11W), 2700lm, 4000K, AC220-240V, IP65, 60cm - Priemyselné svietidlá
GTV-LD-BRO060-18W-40 detail výrobku
|
Hermetické LED svítidlo BROX je efektivní a robustní řešení osvětlení, navržené pro práci v náročných prostředích. Díky krytí IP65 poskytuje účinnou ochranu proti prachu a vlhkosti, což z něj činí ideální volbu pro průmyslová zařízení, sklady, výrobní haly a parkoviště. Neutrální barva světla 4000 K zaručuje optimální vizuální komfort a napájení v rozsahu AC 220-240 V zajišťuje stabilní provoz. Vysoká kvalita zpracování a odolná konstrukce se promítají do dlouhé životnosti, kterou potvrzuje 5letá záruka.
|
|
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 65 |
| Dĺžka | 580 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Životnosť LED | 60000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Počet zopnutie | 10000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Funkce | Certifikát UKRsepro |
| Index podání barev | >80 |
| Záruka | 5 let |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Materiál | PC, PC |
| Stupeň ochrany IP | 65 |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | I |
| Úhel osvětlení [⁰] | 120 |
| Uvnitř / venku | Ano |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 18 |
| Výrobca | GTV Poland S.A. |
Na stiahnutie:
NávodKatalógový list
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
26,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
