PŘÍRODA TMAVÁ M ZÁVĚSNÁ LAMPA - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | buk |
| Materiál | drevo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| Výška | 2000 mm |
| Priemer | 400 mm |
Ald-1110G_M detail výrobku
| RAL | RAL |
| hmotnost lampy | 0.6000 |
| průměr stínidla | 1 x 40 |
| max. Příkon | 1x max 15W led |
| výška lampy | 200 |
| výška pevného prvku | 27 |
| šířka lampy | 40 |
| hloubka lampy | 40 |
| TYP DŘÍKU | E27 |
| materiál | kov / dřevo |
| barva | PŘÍRODNÍ |
| Výrobca | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodanie 2-3 týdny
Supercena
102,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
