NÁSTĚNNÁ LAMPA DRON ČERNÁ - Ostatné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Dizajnová nástenná čitateľská lampa, ktorá vytvorí zaujímavý architektonický prvok vo vašej izbe. |
Ald-997C1 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x15 W |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Priemer | 130 mm |
| RAL | EP/PE 8571-13 |
| průměr stínidla | 1 x 13 |
| max. Příkon | 1 x max 15W led |
| hmotnost lampy | 1.39 |
| výška lampy | 113 |
| šířka lampy | 13 |
| hloubka lampy | 80 |
| barva | BLACK |
| TYP DŘÍKU | E27 |
| materiál | kov |
| Výrobca | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie,
ďalšie na objednanie 2-3 týdny
Supercena
125,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 139,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 139,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
