Hela LED - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Dekoratívna lampička s dotykovým vypínačom a stmievačom. USB nabíjanie. |
|
| S vypínačom | |
| so stmievačom | |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 5 V |
| výkon | LED 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 410 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 25 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-58457P Stolní svítidlo, plast barva bílá a broskvová, dotykové zapnutí/vypnutí, plynulý dotykový stmívač, USB-A 2.0 - USB-C, součástí balení baterie CR18650 1800mAh, Dx?xV:125x100x410mm, délka kabelu 1000mm, LED 1W 230V, 25lm výstup, 3000K detail výrobku
| Farba | broskyňová |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
21,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-58457S Stolní svítidlo, plast černý a bílý, kabel PVC bílý, dotykové zapnutí/vypnutí, plynulý dotykový stmívač, USB-A 2.0 - USB-C, součástí balení baterie CR18650 1800mAh, Dx?xV:125x100x410mm, délka kabelu 1000mm, LED 1W 230V, 25lm výstup, 3000K detail výrobku
| Farba | matná čierna / biela |
Sklad dodávateľ 12 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-58457W Stolní svítidlo, plast bílý, kabel PVC bílý, dotykové zapnutí/vypnutí, plynulý dotykový stmívač, USB-A 2.0 - USB-C, součástí balení baterie CR18650 1800mAh, Dx?xV:125x100x410mm, délka kabelu1000mm, LED 1W 230V, 25lm výstup, 3000K detail výrobku
| Farba | biela |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
21,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
