Svietidlo RASTRO LED 150, 2x150 T8 LED, G13, AC 220-240 V, 50/60 Hz, IP20, so zapojením pre žiarivky L - Žiarivkové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 72 mm |
GTV-OS-LE150NJ-01 detail výrobku
|
-
-
|
|
| Farba | biela |
| Napätie | 220 V |
| Další informace | RASTRO LED 150 |
| Funkce | Uvnitř |
| Typ krytu | Skupina G13 |
| Typ zářivky | T8 LED |
| Záruka | 5 let |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Frekvence [Hz] | 50-60 |
| Materiál | ocelový plech |
| Místo instalace | strop |
| Napájecí proud | Střídavý proud |
| Šířka [mm] | 300 |
| Stmívatelné | Ne |
| Stupeň ochrany IP | 20 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | I |
| Typ konektoru [mm2] | 2,5 |
| Výška [mm] | 72 |
| Výrobca | GTV Poland S.A. |
Na stiahnutie:
NávodKatalógový list
Sklad dodávateľ 1000 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
32,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
