Závesné svietidlo VINEA, LED, 40W (nastaviteľný výkon 40-30W), 4800lm, 4000K, AC220-240V, 120cm, biela - Žiarivkové svietidlá
Prezentačné video
|
Dá sa zavesiť aj na lanká |
|
| Záruka | 5 rokov |
GTV-LD-VINEA40W-00 detail výrobku
|
Osvetľovací systém VINEA je moderné riešenie pre efektívne a flexibilné osvetlenie, ideálne na použitie v kanceláriách, chodbách, konferenčných miestnostiach a galériách. Konštrukcia hliníkového systému zaručuje odolnosť a estetický vzhľad, zatiaľ čo neutrálna farba svetla (4000 K) a vysoký svetelný tok (4800 lm) poskytujú optimálne podmienky na prácu a odpočinok. Jednoduchá inštalácia pomocou svorkových spojov a kolíkových konektorov výrazne zjednodušuje inštaláciu a možnosť meniť výkon v rozsahu 40 - 30 W ďalej zvyšuje funkčnosť systému. Systém VINEA je k dispozícii v dvoch univerzálnych farbách: bielej a čiernej a je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí oceňujú vysokú kvalitu a prispôsobivosť osvetlenia.
|
|
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Napätie | 220 V |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 75 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Frekvence [Hz] | 50-60 |
| Index podání barev | ≥80 |
| Místo instalace | strop |
| Napájecí proud | Střídavý proud |
| Průměrná životnost [h] | 40000 |
| Stmívatelné | Ne |
| Stupeň krytí IK | 8 |
| Stupeň ochrany IP | 20 |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | I |
| Účiník PF | >0,9 |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 40 |
| Výrobca | GTV Poland S.A. |
Na stiahnutie:
NávodKatalógový list
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
