Bezdrôtový dotykový spínač CCT biely (dodatočné kódovanie diaľkového ovládania) - Vypínače, stmievače
GTV-AE-WDBP2CCT-10N detail výrobku
|
Bezdrôtový spínač - to je najpohodlnejšie riešenie, aké si viete predstaviť. Skladá sa z dvoch prvkov: vysielača a prijímača. Tieto dva prvky medzi sebou komunikujú rádiovo a maximálna vzdialenosť medzi nimi je až 12 metrov. Toto riešenie umožňuje umiestniť spínač doslova kdekoľvek. Spínač môže byť napájaný napätím 12 V aj 24 V. V závislosti od dodávaného napätia môže byť zaťažený výkonom 36 W (12 V) alebo 60 W (24 V). Vysielač je napájaný batériou CR2450. Jedna batéria je v zariadení, pričom druhá, náhradná batéria je v krabici. Vysielač má dve dotykové polia označené krúžkami. Jedno je zodpovedné za zapínanie a stmievanie svetelného zdroja (funkcia stmievania sa aktivuje dlhým stlačením), druhé môže meniť farbu svetla (ak má pripojený svetelný zdroj túto možnosť). Na jednej strane má prijímač 10 cm kábel ukončený konektorom mini AMP, ktorý sa pripája k napájaciemu zdroju. Na druhej strane sa nachádza zásuvka mini AMP na pripojenie LED pásu. Existujú dva spôsoby inštalácie vysielača:
Kódovanie vysielača:
Ak chcete naprogramovať viac prijímačov do jedného vysielača, zopakujte kroky 2, 3, 4 pre každý prijímač pomocou rovnakého vysielača. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Baterie | 3V CR2032 - 1 ks |
| Kapacita baterie | 210mAh |
| Další informace | CB/ZB |
| Moc [W] | 36 pro 12V, 60 pro 24V |
| Teplota barev | Bezdrátový dotykový spínač CCT bílý |
| Vypínač | Nastavení světlých barev |
| Stupeň ochrany IP | 20 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | Ii |
| Zdroj napájení [V, Hz] | 12-24, DC |
| Výrobca | GTV Poland S.A. |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
