Bezdrôtový dotykový vypínač bielej farby (dodatočné kódovanie diaľkového ovládania) - Vypínače, stmievače
GTV-AE-WDBP1-10N detail výrobku
|
Bezdrôtový spínač - to je najpohodlnejšie riešenie, aké si možno predstaviť. Obsahuje dva komponenty - ovládač a spínač. Tieto dve súčasti komunikujú pomocou rádiového spojenia na maximálnu vzdialenosť 12 m. Toto riešenie umožňuje umiestniť spínač doslova kdekoľvek.
|
|
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Baterie | 3V CR2032 - 1 ks |
| Kapacita baterie | 210mAh |
| Moc [W] | 36 pro 12V, 60 pro 24V |
| Teplota barev | Bezdrátový dotykový spínač on-off bílý |
| Vypínač | hmatové stmívatelné |
| Stupeň ochrany IP | 20 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | Ii |
| Zdroj napájení [V, Hz] | 12-24, DC |
| Výrobca | GTV Poland S.A. |
Na stiahnutie:
NávodKatalógový list
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
