Azd-AZ0719 Tasos 1 (black) - Tasos
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
|
|
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1400 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
62,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
