Tasos - Designové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ1883 Tasos 6 (white) detail výrobku
|
|
|
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| výkon | 6x40 W |
| Šírka | 830x390 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
254,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 343,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 343,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ0262 Tasos 6 (black) detail výrobku
|
|
|
| Farba | čierna / chróm-lesklý |
| výkon | 6x40 W |
| Šírka | 830x390 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
254,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 343,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 343,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0884 Tasos 4 (white) detail výrobku
|
|
|
| Farba | biela |
| výkon | 4x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1070 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
197,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 266,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 266,80 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0885 Tasos 4 (black) detail výrobku
|
|
|
| Farba | čierna |
| výkon | 4x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1070 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
197,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 266,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 266,80 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0261 Tasos 5 (white) detail výrobku
|
|
|
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| výkon | 5x40 W |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 2700 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
228,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 308,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 308,20 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0981 Tasos 5 (black) detail výrobku
|
|
|
| Farba | čierna / chróm-lesklý |
| výkon | 5x40 W |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 2700 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
228,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 308,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 308,20 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0260 Tasos 1 (white) detail výrobku
|
|
|
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| výkon | 1x25 W |
| Výška | 1400 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
62,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0719 Tasos 1 (black) detail výrobku
|
|
|
| Farba | čierna |
| výkon | 1x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1400 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
62,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
