Tec-8178 - PICNIC LED WHITE 8178
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | biela |
| Zásuvka | LED |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 14 mm |
| Výška | 47 mm |
| Svetelný tok | 155 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 51 ks, dodanie 4-14 dní
173 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
