Tec-8377 - BULB GX53 LED 8W, 3000K 8377, h=2.7cm
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba svetla | 3000 K |
| Materiál | PC (polykarbonát) |
| Barva | biela |
| Zásuvka | LED |
| Šírka | 7.4 mm |
| Výška | 2.7 mm |
| Priemer | 7.50 mm |
| Svetelný tok | 680 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 17258 ks, dodanie 4-14 dní
6,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
