Tec-11533 - AMY LED 11533
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | piesková |
| Zásuvka | LED |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 10.8 mm |
| Výška | 32.5 mm |
| Svetelný tok | 170 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 350 ks, dodanie 4-14 dní
77,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
