Tec-11374 - MIA LED M 11374
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Zásuvka | LED |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 30 W |
| Šírka | 10 mm |
| Výška | 100 mm |
| Svetelný tok | 2500 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 239 ks, dodanie 4-14 dní
173 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
