Tec-10105 - PATIO 10105
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Objímka | E27 |
| Materiál | lakovaná ocel,plast LLDPE |
| Barva | grafitová,biela |
| výkon | 40 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 14.00 mm |
| Šírka | 31 mm |
| Výška | 147 mm |
| Priemer | 31.00 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 4-14 dní
167 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
