Tec-8397 - MAHE LED WHITE 8397
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | biela |
| Zásuvka | integrované LED |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 10.00 mm |
| Výška | 37.00 mm |
| Svetelný tok | 168 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 214 ks, dodanie 4-14 dní
147 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
