Tec-9008 - IRIS LED WHITE 9008 1F
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba svetla | 3000 K |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | biela,čierna |
| Zásuvka | LED |
| Dĺžka | 14 mm |
| Šírka | 7.3 mm |
| Výška | 16.7-25 mm |
| Svetelný tok | 2300 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 186 ks, dodanie 4-14 dní
99,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
