Tec-10378 - PROFILE TINOS LED 20W 10378, 4000K, 2000lm, 30 000h
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Barva | biela |
| Zásuvka | LED |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 6.5 mm |
| Výška | 13 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 62 ks, dodanie 4-14 dní
48,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
