Azd-AZ5763 - INES
Obrázok samostatného výrobku nie je k dispozícii.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Moderné závesné svietidlo Ines je vyrobené z hliníka v zlatej farbe a číreho skleneného tienidla, ktorý má zaujímavý dizajnový tvar. Na žiarovku E14. Žiarovky nie sú súčasťou svietidla a je nutné ich dokúpiť zvlášť. Odporúča sa použitie LED žiaroviek. |
|
| Farba | zlatá / číra |
| Materiál | hliník / sklo |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
