Rab-75075 - Shaun Plus
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Shaun Plus s moderním a čistým vzhledem a plochým, kruhovým designem představuje elegantní a zároveň nenápadný doplněk pro vstupní prostory a venkovní části domu. Černé plastové tělo doplňuje opálově bílý plastový difuzor, který zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla. Díky integrované LED technologii nabízí spolehlivý a energeticky úsporný provoz bez nutnosti údržby. Svítidlo má krytí IP44, takže je odolné proti stříkající vodě – ideální volba pro stropy u vchodů, na zastřešené terasy, balkony nebo do garáží. Snadná instalace a odolné materiály zaručují dlouhodobé a nákladově efektivní řešení, pokud hledáte moderní venkovní stropní světlo. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 44 |
| Priemer | 220.0 mm |
| Svetelný tok | 2600 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
8,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
