Rab-75073 - Shaun Plus
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Shaun Plus s moderním, minimalistickým designem a plochým, kulatým tvarem se přirozeně hodí pod jakýkoli přístřešek či na fasádu. Bílé plastové tělo a opálově bílý difuzor zajišťují rovnoměrné osvětlení, zatímco integrovaný LED zdroj světla nabízí energeticky úsporný provoz s dlouhou životností. Konstrukce odolná proti stříkající vodě a prachu je spolehlivou volbou pro vchodové prostory, krytou terasu, balkon nebo před garáž. Snadno čistitelný povrch a rychlá montáž zaručují praktické používání. Jeho čistý a nenápadný vzhled decentně doplňuje okolní prostředí a poskytuje jisté, pohodlné osvětlení. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 30 W |
| IP krytie | 44 |
| Priemer | 300.0 mm |
| Svetelný tok | 3000 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
14,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
