Rab-75071 - Shaun Plus
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Stropní venkovní svítidlo Rábalux Shaun Plus nabízí díky svému čistému, kulatému tvaru a zcela bílému plastovému tělu nenápadný, moderní vzhled pro fasády a kryté venkovní prostory. Je vybaveno vestavěným LED zdrojem, zatímco opálově bílý difuzor vyzařuje rovnoměrné světlo s přirozeným nádechem, ideální pro osvětlení vchodu, terasy, balkonu nebo přístřešku. Díky krytí IP44 je spolehlivě chráněno proti stříkající vodě a prachu. Nízký profil, snadná montáž a odolné materiály z něj dělají praktickou a trvanlivou volbu pro dlouhodobé použití. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 44 |
| Priemer | 120.0 mm |
| Svetelný tok | 660 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
3,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
