Rab-79101 - SMD-LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | sklo |
| Objímka | R7s |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 78.0 mm |
| Priemer | 16.0 mm |
| Svetelný tok | 450 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 360 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
11,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
