Rab-1757 - Eco-halogen
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| so stmievačom | |
| Objímka | R7s |
| Farba svetla | 2900 K |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 80 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 78.0 mm |
| Priemer | 8.0 mm |
| Svetelný tok | 1380 lm |
| Životnosť LED | 2000 h |
| Vyžarovací uhol | 360 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 70 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
1,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
