Rab-79144 - SMD-LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 100.0 mm |
| Priemer | 35.0 mm |
| Svetelný tok | 600 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Vyžarovací uhol | 240 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
1,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
