Rab-75043 - Zain
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Koupelnové nástěnné svítidlo Rabalux Zain je doporučeno těm, kteří chtějí doplnit svou moderní koupelnu funkčním osvětlením. Svítidlo nad zrcadlo má krytí IP44, takže je bezpečné pro použití ve vlhkých prostorách. Celá lampa je vyrobena z plastu, se základnou v černé barvě a bílým válcovým stínidlem. Toto praktické svítidlo může být namontováno přímo na zrcadlo, čímž poskytne efektivní pomoc při ranní i večerní hygieně. Nástěnná lampa má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo a vytváří čistý, moderní efekt. LED technologie zajišťuje energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 400.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Hĺbka | 50.0 mm |
| Svetelný tok | 590 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
12,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
