Rab-7970 - Opava
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
|
Solární svítidlo Opava s pohybovým senzorem je vyrobeno v bílé barvě s funkčním designem. Celoplastové solární svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo. Inteligentní žárovka má výkon 2 W, světelný tok 115 lumenů, barevnou teplotu 4 000 K a životnost 6 000 hodin. Svítidlo Opava je možné instalovat na terasu, na vnější stěnu domu, ale můžete jej umístit i na zahradu. Senzor svítidla detekuje pohyb ze vzdálenosti 2 - 8 metrů s pozorovacím úhlem 90 °. Model Opava má hodnocení IP44, tj je chráněno proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry tohoto solárního svítidla jsou následující: šířka 100 mm, výška 140 mm, vzdálenost od stěny 70 mm. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 3,7 V |
| výkon | 2 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 100.0 mm |
| Výška | 140.0 mm |
| Hĺbka | 70.0 mm |
| Svetelný tok | 115 lm |
| Životnosť LED | 6000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
