Rab-79124 - SMD-LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | plast |
| Objímka | G9 |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 55.0 mm |
| Priemer | 18.0 mm |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 300 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Sklad dodávateľ 40 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
3,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
