Rab-7916 - Katowice
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Venkovní stojící svítidlo Katowice vyrobené s válcovou patou bude stylovým doplňkem vaší moderní zahrady. Tělo z nerezové oceli v antracitové barvě je doplněno průhledným plastovým stínítkem. Venkovní svítidlo lze použít s jedním zdrojem světla s výkonem až 7W, patice je GU10. Chcete moderní a čistý efekt, vyberte si žárovku s přirozeným bílým světlem. Krytí zahradního osvětlení IP44 zaručuje, že tento model je chráněn proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry svítidla Katowice jsou tyto: šířka základny 100 mm, výška žárovky 800 mm, průměr 60 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje. |
|
| Materiál | plast |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 100.0 mm |
| Výška | 800.0 mm |
| Priemer | 60.0 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 12 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
