Rab-77167 - Savoca
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
|
Solární venkovní dekorativní lampa Rabalux Savoca je ideální volbou pro ty, kteří ocení jedinečný design a flexibilní umístění. Kulatý, mřížkovaný rám této designové lampy je vyroben z kovu v černé barvě a doplňuje jej bílé plastové stínidlo. Válcovité stínidlo, které ukrývá světelný zdroj, je připevněno uvnitř horní části rámu lampy. Tato moderní solární lampa se ovládá spínačem a má vestavěný LED světelný zdroj, který vyzařuje teplé bílé světlo. Je ideální pro stůl na terase nebo v zahradě, kde pomáhá vytvářet útulnou a intimní atmosféru. Lampa je vybavena vestavěnou baterií, která se nabíjí 6–8 hodin a na jedno nabití funguje stejnou dobu. Je chráněna proti vniknutí pevných částic o průměru 1 mm nebo větším a proti stříkající vodě ze všech směrů. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 1,2 V |
| výkon | 1 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 180.0 mm |
| Priemer | 190.0 mm |
| Svetelný tok | 5 lm |
| Životnosť LED | 10000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
